onze leden

Multimate

Multimate

Hengelo

Jos Bouwhuis
hengelo@multimate.nl

Jannink en Hofste BV

Jannink en Hofste BV

Financieel Strategisch Advies

Raymond Jannink
raymond@janninkhofste.nl

excellence

excellence

German Engineering

Bjorn Markerink
bjorn.markerink@excellence.ag

veldhuis

veldhuis

Administratie & belastingadvies

Peter Veldhuis
info@veldhuisab.nl

ccv shop

ccv shop

E-commerce

Bas Vaanholt
b.vaanholt@ccvshop.nl

zinventief

zinventief

Communicatie,Training, Coaching en Presentatie

Marjana Van Belkum -Wassink
ZINventief@kpnmail.nl

hardt.

hardt.

in reclame

Cliff Wilms
cliff@hardtonline.nl

kato

kato

Kantoorinrichting & projecten

Thijs Verdriet
info@katoprojecten.nl

rabobank

rabobank

Centraal Twente

Martin ter Elst
bedrijven@centraaltwente.rabobank.nl

grolsch

grolsch

Bierbrouwerij

Leon Schepers
grolschhoreca@grolsch.nl

berghorst

berghorst

Dranken

Rob Vehof
info@berghorstdranken.nl

rfa

rfa

Hengelo

Philip Rolefes
informatie@rfadigitaal.nl

van wijnen

van wijnen

Meer dan bouwen

Huub Kuipers
hengelo@vanwijnen.nl

martin moes

martin moes

Schildersbedrijf

Martin Moes
martinmoes@home.nl

confidence

confidence

Assurantien

Edwin Pauwels
info@confidenceassurantien.nl

des huizes

des huizes

Makelaars

Peter van der Woning
hengelo@deshuizes.nl

gi business promotors

gi business promotors

Samen werken aan een onuitwisbare indruk

Jeroen Wevers
info@gibp.nl

thijert

thijert

Bloemsierkunst

John Thijert
info@thijert.nl

Kamphuis

Kamphuis

Koeltechniek

Marcel Kamphuis
info@kamphuiskoeltechniek.nl

dj trimsalon

dj trimsalon

Complete verzorging voor uw hond

Henriette Brilhuis - Pierik
info@djtrimsalon.nl

123notaris

123notaris

Notariele diensten voor een vaste prijs

Rob Olderman
info@123notaris.com

intersport

intersport

Megastore

Anne Mensen

bertils catering

bertils catering

Barbecue & Partyservice

Bertil Leis
info@bbqhengelo.nl

catering merlijn

catering merlijn

Feesten & Partijen

Thomas Goorhuis
info@cateringmerlijn.nl

taurus automatisering

taurus automatisering

Kassasystemen

Eric-Jan Smit
info@taurusit.nl

marked events

marked events

bedenken, organiseren, uitvoeren van events

Mark Pastoor
mark@markedevents.nl

nijland autoschade

nijland autoschade

Autoschade specialist

Robert Stoelers
info@autoschadenijland.nl

asito

asito

Staan voor schoon. Gaan voor verbinding

Marcel Hermsen
info@asito.nl

kapsalon beerlage

kapsalon beerlage

Vlot Vakmanschap

Dennis Beerlage
info@kapsalonbeerlage.nl

heuwenberg schilderwerken

heuwenberg schilderwerken

Uitstekend schilderwerk in elke prijs- kwaliteitsverhouding

Maikel van den Berg
info@heuwenberg.nl

spinosa letselschade

spinosa letselschade

Gilda Spinosa
www.letselschade-spinosa.nl

beatrice ’t molenven

beatrice ’t molenven

Horeca / Entertainment

Pieter Jan van Oosten

jan hobbelink

jan hobbelink

horeca | cafetaria

jan hobbelink
info@deblijebelg.nl

dennis groenewegen

dennis groenewegen

Voor reiniging met persoonlijke zorg

Dennis Groenewegen
hengelo@cristalcleaning.nl

glenn vuurpijl

glenn vuurpijl

Osteopathie

Glenn Vuurpijl
o-p-h@kpnplanet.nl

michel buursink

michel buursink

Horeca | Onderhoud tapinstallaties

Michel Buursink
info@t-s-n.nl

gerard altena

gerard altena

ERP Software voor metaalindustrie

gerard altena
gerard.altena@mkg.nl

michel hoekstra

michel hoekstra

euverman & nuyts makelaars in Twente

michel hoekstra
m.hoekstra@euvermannuyts.nl

gideon van benthem

gideon van benthem

Tropic Parket Jan van Benthem B.V.

Gideon van Benthem
gvanbenthem2@gmail.com

jacco kwast

jacco kwast

Fysiotherapie Kompas

Jacco Kwast
jacco@fysiotherapiekompas.nl

sandra de reus

sandra de reus

Decokay Eijssink

Sandra de Reus
eijssink@decokay.nl

Robert Kleizen

Robert Kleizen

Robert Haircontrast Kleizen

Robert Kleizen
info@exphair.nl

Maarten Schuurman

Maarten Schuurman

Maarten Schuurman

Maarten Schuurman
maarten.schuurman@nl.abnamro.com

Tom Keizer

Tom Keizer

Tom Keizer

Tom Keizer
tom.keizer@hotmail.com

Lucq Post

Lucq Post

Lucq Post

Lucq Post
info@lucqpost.nl

Eric Ezendam

Eric Ezendam

Eric Ezendam

Eric Ezendam
eric@autogroeptwente.nl

Marcel Witten

Marcel Witten

Marcel Witten

Marcel Witten
info@wikadruk.nl

Floranck van Goethem

Floranck van Goethem

Floranck van Goethem

Floranck van Goethem
f.vangoethem@machinefabriek-heerbaart.com