onze leden

multimate

multimate

Hengelo

Jos Bouwhuis
hengelo@multimate.nl

jannink en hofste BV

jannink en hofste BV

Financieel Strategisch Advies

Raymond Jannink
raymond@janninkhofste.nl

excellence

excellence

German Engineering

Bjorn Markerink
bjorn.markerink@excellence.ag

veldhuis

veldhuis

Administratie & belastingadvies

Peter Veldhuis
info@veldhuisab.nl

ccv shop

ccv shop

E-commerce

Bas Vaanholt
b.vaanholt@ccvshop.nl

zinventief

zinventief

Communicatie,Training, Coaching en Presentatie

Marjana Van Belkum -Wassink
ZINventief@kpnmail.nl

hardt.

hardt.

in reclame

Cliff Wilms
cliff@hardtonline.nl

kato

kato

Kantoorinrichting & projecten

Thijs Verdriet
info@katoprojecten.nl

rabobank

rabobank

Centraal Twente

Martin ter Elst
bedrijven@centraaltwente.rabobank.nl

grolsch

grolsch

Bierbrouwerij

Leon Schepers
grolschhoreca@grolsch.nl

berghorst

berghorst

Dranken

Rob Vehof
info@berghorstdranken.nl

rfa

rfa

Hengelo

Philip Rolefes
informatie@rfadigitaal.nl

van wijnen

van wijnen

Meer dan bouwen

Huub Kuipers
hengelo@vanwijnen.nl

martin moes

martin moes

Schildersbedrijf

Martin Moes
martinmoes@home.nl

confidence

confidence

Assurantien

Edwin Pauwels
info@confidenceassurantien.nl

des huizes

des huizes

Makelaars

Peter van der Woning
hengelo@deshuizes.nl

gi business promotors

gi business promotors

Samen werken aan een onuitwisbare indruk

Jeroen Wevers
info@gibp.nl

thijert

thijert

Bloemsierkunst

John Thijert
info@thijert.nl

kamphuis

kamphuis

Koeltechniek

Marcel Kamphuis
info@kamphuiskoeltechniek.nl

dj trimsalon

dj trimsalon

Complete verzorging voor uw hond

Henriette Brilhuis - Pierik
info@djtrimsalon.nl

123notaris

123notaris

Notariele diensten voor een vaste prijs

Rob Olderman
info@123notaris.com

intersport

intersport

Megastore

Anne Mensen

bertils catering

bertils catering

Barbecue & Partyservice

Bertil Leis
info@bbqhengelo.nl

catering merlijn

catering merlijn

Feesten & Partijen

Thomas Goorhuis
info@cateringmerlijn.nl

taurus automatisering

taurus automatisering

Kassasystemen

Eric-Jan Smit
info@taurusit.nl

marked events

marked events

bedenken, organiseren, uitvoeren van events

Mark Pastoor
mark@markedevents.nl

nijland autoschade

nijland autoschade

Autoschade specialist

Robert Stoelers
info@autoschadenijland.nl

asito

asito

Staan voor schoon. Gaan voor verbinding

Marcel Hermsen
info@asito.nl

kapsalon beerlage

kapsalon beerlage

Vlot Vakmanschap

Dennis Beerlage
info@kapsalonbeerlage.nl

spinosa

spinosa

Letselschade

Gilda Spinosa
www.letselschade-spinosa.nl

beatrice ’t molenven

beatrice ’t molenven

Horeca / Entertainment

Pieter Jan van Oosten

jan hobbelink

jan hobbelink

horeca | cafetaria

jan hobbelink
info@deblijebelg.nl

glenn vuurpijl

glenn vuurpijl

Osteopathie

Glenn Vuurpijl
o-p-h@kpnplanet.nl

michel buursink

michel buursink

Horeca | Onderhoud tapinstallaties

Michel Buursink
info@t-s-n.nl

gerard altena

gerard altena

ERP Software voor metaalindustrie

gerard altena
gerard.altena@mkg.nl

michel hoekstra

michel hoekstra

euverman & nuyts makelaars in Twente

michel hoekstra
m.hoekstra@euvermannuyts.nl

gideon van benthem

gideon van benthem

Tropic Parket Jan van Benthem B.V.

Gideon van Benthem
gvanbenthem2@gmail.com

fysiotherapie kompas

fysiotherapie kompas

Praktijk voor gespecialiseerde fysiotherapie en oefentherapie

Jacco Kwast
jacco@fysiotherapiekompas.nl

decokay eijssink

decokay eijssink

Mooi thuis in huis

Sandra de Reus
eijssink@decokay.nl

haircontrast

haircontrast

Professionele haarverlenging

Robert Kleizen
info@exphair.nl

abn amro

abn amro

Uw bankzaken goed geregeld

Maarten Schuurman
maarten.schuurman@nl.abnamro.com

pe-café

pe-café

Het PE-café houdt je scherp!

Tom Keizer
tom.keizer@hotmail.com

lucq post

lucq post

Hoveniersbedrijf

Lucq Post
info@lucqpost.nl

autogroep twente

autogroep twente

Dé Hyundai dealer in Twente

Eric Ezendam
eric@autogroeptwente.nl

wika

wika

Grafische producties

Marcel Witten
info@wikadruk.nl

heerbaart

heerbaart

Machinefabriek

Floranck van Goethem
f.vangoethem@machinefabriek-heerbaart.com

bonsenreuling

bonsenreuling

Accountants-Belastingadviseurs

Dennis Kemerink
d.kemerink@bonsenreuling.nl

factor

factor

Corporate finance

Tom Lubbers
t.lubbers@factorcf.nl

safetyproof

safetyproof

Beveiligingsbedrijven / installatietechniek

Raymond Neuber
r.neuber@safetyproof.nl

brand bpecials

brand bpecials

Marketing communicatie

Bas de Zeeuw
bas@brandspecials.nl