onze leden

hubo

hubo

Hengelo

Jos Bouwhuis
hengelo@hubo.nl

jannink en hofste BV

jannink en hofste BV

Financieel Strategisch Advies

Raymond Jannink
raymond@janninkhofste.nl

excellence

excellence

German Engineering

Bjorn Markerink
bjorn.markerink@excellence.ag

veldhuis

veldhuis

Administratie & belastingadvies

Peter Veldhuis
info@veldhuisab.nl

ccv shop

ccv shop

E-commerce

Bas Vaanholt
b.vaanholt@ccvshop.nl

hip

hip

Huiswerk- en studiebegeleiding

Marjana Van Belkum
marjana.vanbelkum@instituuthip.nl

hardt.

hardt.

in reclame

Cliff Wilms
cliff@hardtonline.nl

kato

kato

Kantoorinrichting & projecten

Thijs Verdriet
info@katoprojecten.nl

rabobank

rabobank

Centraal Twente

Sjerai Zweinenberg
bedrijven@centraaltwente.rabobank.nl

grolsch

grolsch

Bierbrouwerij

Leon Schepers
grolschhoreca@grolsch.nl

berghorst

berghorst

Dranken

Rob Vehof
info@berghorstdranken.nl

rfa

rfa

Hengelo

Philip Rolefes
informatie@rfadigitaal.nl

van wijnen

van wijnen

Meer dan bouwen

Huub Kuipers
hengelo@vanwijnen.nl

clublife

clublife

Sportclub

Lucién Hoek
info@club-life.nl

schildersbedrijf leverink

schildersbedrijf leverink

Schildersbedrijf

Kevin Leverink

confidence

confidence

Assurantien

Edwin Pauwels
info@confidenceassurantien.nl

des huizes

des huizes

Makelaars

Peter van der Woning
hengelo@deshuizes.nl

gi business promotors

gi business promotors

Samen werken aan een onuitwisbare indruk

Jeroen Wevers
info@gibp.nl

thijert

thijert

Bloemsierkunst

John Thijert
info@thijert.nl

kamphuis

kamphuis

Koeltechniek

Marcel Kamphuis
info@kamphuiskoeltechniek.nl

Blankestijn Advocaten

Blankestijn Advocaten

Specialisten in Nederlands recht

Theo Zwiers
t.zwiers@blankestijnadvocaten.nl

dj trimsalon

dj trimsalon

Complete verzorging voor uw hond

Michel Brilhuis
info@djtrimsalon.nl

intersport

intersport

Megastore

Babs van Eck
hengelo@intersporttwinsport.nl

de makelaar

de makelaar

Vastgoedmakelaar

Marloes Haarhuis-Haasewinkel
info@demakelaar.nl

catering merlijn

catering merlijn

Feesten & Partijen

Thomas Goorhuis
info@cateringmerlijn.nl

taurus automatisering

taurus automatisering

Kassasystemen

Eric-Jan Smit
info@taurusit.nl

marked events

marked events

bedenken, organiseren, uitvoeren van events

Mark Pastoor
mark@markedevents.nl

nijland autoschade

nijland autoschade

Autoschade specialist

Robert Stoelers
info@autoschadenijland.nl

beatrice ’t molenven

beatrice ’t molenven

Horeca / Entertainment

Marcel Kroeze

kapsalon beerlage

kapsalon beerlage

Vlot Vakmanschap

Dennis Beerlage
info@kapsalonbeerlage.nl

spinosa

spinosa

Letselschade

Gilda Spinosa
www.letselschade-spinosa.nl

fysiotherapie kompas

fysiotherapie kompas

Praktijk voor gespecialiseerde fysiotherapie en oefentherapie

Jacco Kwast
jacco@fysiotherapiekompas.nl

de frietkar

de frietkar

Horeca / cafetaria

Jan Hobbelink
info@defrietkar.nl

hofsteenge wesseling

hofsteenge wesseling

Dé Netwerknotaris in Hengelo

Rob Oldeman
info@henw.nl

glenn vuurpijl

glenn vuurpijl

Osteopathie

Marcel Kramer
m.kramer@osteopathie-praktijk-hengelo.nl

michel buursink

michel buursink

Horeca | Onderhoud tapinstallaties

Michel Buursink
m.buursink@t-s-n.nl

gerard altena

gerard altena

ERP Software voor metaalindustrie

gerard altena
gerard.altena@mkg.nl

gideon van benthem

gideon van benthem

Tropic Parket Jan van Benthem B.V.

Gideon van Benthem
info@tropicparket-hengelo.nl

decokay eijssink

decokay eijssink

Brengt je huis tot leven

Sandra de Reus
eijssink@decokay.nl

haircontrast

haircontrast

Professionele haarverlenging

Robert Kleizen
info@exphair.nl

pe-café

pe-café

Het PE-café houdt je scherp!

Tom Keizer
tom.keizer@hotmail.com

lucq post

lucq post

Hoveniersbedrijf

Lucq Post
info@lucqpost.nl

wika

wika

Grafische producties

Marcel Witten
info@wikadruk.nl

heerbaart

heerbaart

Machinefabriek

Floranck van Goethem
f.vangoethem@machinefabriek-heerbaart.com

bonsenreuling

bonsenreuling

Accountants-Belastingadviseurs

Dennis Kemerink
d.kemerink@bonsenreuling.nl

factor

factor

Corporate finance

Tom Lubbers
t.lubbers@factorcf.nl

safetyproof

safetyproof

Beveiligingsbedrijven / installatietechniek

Raymond Neuber
r.neuber@safetyproof.nl

brand bpecials

brand bpecials

Marketing communicatie

Bas de Zeeuw
bas@brandspecials.nl

abn amro

abn amro

Uw bankzaken goed geregeld

Maarten Schuurman
maarten.schuurman@nl.abnamro.com

euregio steen

euregio steen

The beauty of knowhow

Coen Verver
cverver@euregio-steen.nl